Byty 4+kk v centru Prahy ocení i singles

Byty 4+kk v centru Prahy ocení i singles

Přestává platit, že by pro singles byly nejvýhodnější byty 1+kk. Byty 3+kk nebo 4+kk v Praze jsou skvělou investicí do budoucna a mladí a úspěšní to ví.

Singles si nejčastěji pořizují byty 1+kk nebo 2+kk. Dokud bydlí sami, je to v pořádku, ačkoli malé byty neumožňují pořádání večírků ani pohodlné ubytování návštěv.

Problém je, když přijde rodina. Nastává složitý kolotoč shánění většího bytu a kupce na byt původní. Mnoho rodin také odchází za Prahu, aby si děti mohly hrát venku. Aktuální trendy však ukazují, že se po pár letech opět vracejí do velkých bytů v centru Prahy.  

Nákup nového bytu 3+kk či 4+kk v centru Prahy je proto vždy velká, ale také velmi výhodná investice do budoucna.

Luxusní bydlení v Praze 10

Developeři vycházejí požadavkům zájemců o byty vstříc a například Rezidence Korunní v Praze Vinohradech je ideální adresa pro úspěšné singles i rodiny s dětmi.

Bydlení v Praze na Vinohradech

Rezidenční projekt se skládá ze tří částí a celá Rezidence Korunní má čtvercový půdorys. Uprostřed je dvůr s vodní plochou, zelení a lavičkami, kde můžete relaxovat i dovádět s dětmi. Místem pro odpočinek je navíc i roh ulic Korunní a Říčanská.

Východní a jižní stranu Rezidence Korunní tvoří bytové domy Villa, které zaujmou hlavně milovníky luxusu a nadčasové elegance. Můžete si zde vybrat nové byty 3+kk nebo luxusní mezonetový byt 4+kk. Všechny luxusní velké byty v centru Prahy jsou nyní k dispozici s výraznými slevami

Že je o tuto lokalitu opravdu zájem, dokládá i plná obsazenost ostatních dvou částí Rezidence Korunní

Luxusní byty najdete i na okraji Prahy

Jestliže dáváte přednost spíše aktivnímu odpočinku v přírodě než nočnímu životu v centru Prahy, zvažte nákup nového bytu v Dolních Počernicích.

I zde si můžete užívat luxusu velkého bytu a navíc ušetříte, protože tu najdete levnější byty. Mezonetový byt 3+kk v Dolních Počernicích vás přijde zhruba na polovinu ceny bytu v centru.

Byty v Rezidenci V Čeňku navíc kombinují všechny výhody bytu i domu. Komplex tvoří 3 dvojice nízkoenergetických bytových domů, takže si můžete užívat posezení na zahradě a zároveň nemusíte řešit celkovou údržbu, jako je to nutné u domů.

<< Zobrazit všechny aktuality