Byty 4+kk v centru Prahy ocení i singles

Byty 4+kk v centru Prahy ocení i singles

Přestává platit, že by pro singles byly nejvýhodnější byty 1+kk. Byty 3+kk nebo 4+kk v Praze jsou skvělou investicí do budoucna a mladí a úspěšní to ví.

Singles si nejčastěji pořizují byty 1+kk nebo 2+kk. Dokud bydlí sami, je to v pořádku, ačkoli malé byty neumožňují pořádání večírků ani pohodlné ubytování návštěv.

Problém je, když přijde rodina. Nastává složitý kolotoč shánění většího bytu a kupce na byt původní. Mnoho rodin také odchází za Prahu, aby si děti mohly hrát venku. Aktuální trendy však ukazují, že se po pár letech opět vracejí do velkých bytů v centru Prahy.  

Nákup nového bytu 3+kk či 4+kk v centru Prahy je proto vždy velká, ale také velmi výhodná investice do budoucna.

Luxusní bydlení v Praze 8

Developeři vycházejí požadavkům zájemců o byty vstříc a například byty U Sluncové v Karlíně je ideální adresa pro úspěšné singles i rodiny s dětmi.

Bydlení v Praze na Vinohradech

Projekt U Sluncové v Karlíně je dokonalou adresou, je místem, kde si cestou do práce koupíte svou kávu a snídani a cestou zpět v pohodě nakoupíte to, co potřebujete. Karlín je i místem kultury a řady letních koncertů, stačí si jen vybrat. Komorní městský rezidenční projekt U Sluncové nabízí intimitu místa, kde i samotná osobní doprava je na poměry evropského velkoměsta minimální. 

Luxusní byty najdete i na okraji Prahy

Jestliže dáváte přednost spíše aktivnímu odpočinku v přírodě než nočnímu životu v centru Prahy, zvažte nákup nového bytu U Šárky.

I zde si můžete užívat luxusu velkého bytu a navíc ušetříte, protože tu najdete levnější byty. Byt 3+kk U Šárky vás přijde zhruba na polovinu ceny bytu v centru.

<< Zobrazit všechny aktuality