Byty 2+kk v Praze

Kolik z nás vyrůstalo v klasickém panelákovém dvoupokojáku? Byty 2+1 byly klasikou v družstevních i panelákových bytech a i dnes patří mezi vůbec nejrozšířenější byty u nás. V Praze jsou dnes byty 2+kk považovány spíše za levnou variantu bydlení, která je ideální do začátku. Ve 2+kk v Praze můžete bydlet jak v centru, tak za příznivou cenu na kraji města – výběr je opravdu široký.

Byty 2+kk Praha – startovací bydlení

Příznivé ceny a dostatečná velikost předurčuje byty 2+kk v Praze k úloze startovacího bydlení pro mladé páry, které zatím neplánují děti. Ložnice a obývací pokoj, případně obývací pokoj a pracovna jsou ideální kombinací, která dá páru dostatek soukromí, a zároveň je nezatíží neúměrně vysokou hypotékou.

Menší byty v Praze

Pokud si dáte s hledáním práci, najdete mezi nimi opravdu levné byty v Praze. Stačí se jen poohlédnout dál od centra a hledat byty v nových developerských projektech s dobrou dopravní obslužností. Při troše štěstí tak můžete najít byt v 2+kk v Praze za nízkou cenu, s garážovým stáním a v moderní novostavbě, která má zároveň nízké náklady na provoz.

Levné byty Praha – platí to bez výjimky?

Samozřejmě, jako u všech bytů, i mezi byty 2+kk v Praze existují výjimky, které by se rozhodně nedaly označit za levné. V centru a luxusních rezidenčních projektech najdete byty o velikosti 2+kk, které se cenou vyrovnají mnohem větším bytům ve srovnatelném standardu na okraji. Pokud ale hledáte například byt pro služební využití, nebo jste jen rádi v centru dění, může pro vás být 2+kk v Praze poblíž centra mnohem zajímavější.

Pro koho jsou byty 2+ kk v Praze vhodné?

Mezi klienty dvoupokojových bytů nejčastěji najdeme mladé páry, které hledají první společné bydlení, a třípokojový byt je pro ně zatím nedosažitelný. Byt 2+kk v Praze může být také zajímavou alternativou pro manžele s odrostlými dětmi, kteří už velký byt nepotřebují, a je pro ně zbytečně nákladný.