Byty 1+kk v Praze

Datum publikace článku: 12. 3. 2020

Dnes nejmenší nabízená kategorie bytů, 1+kk v Praze, může sloužit překvapivě i k něčemu jinému, než k přechodnému bydlení nebo útočišti generace singles. Využívají je jako služební byty cestující manažeři nebo obchodní zástupci, pořizují si je vydělávající studenti a najdeme v nich i seniory. Byty 1+kk v Praze ale každopádně platí za levné bydlení.

Levné byty v Praze – panelákové garsonky už jsou minulostí

Byty 1+kk v Praze dnes bez výjimky představují to nejlevnější bydlení, které můžete v Praze sehnat. Nenechte se ale mýlit tím, že by mělo snad jít o bydlení podřadné, nebo snad dokonce nejhorší. Moderní byty 1+kk v Praze, které se staví v nových developerských projektech, se kvalitou bydlení plně vyrovnají větším bytům. Samozřejmě, nemáte k dispozici tolik prostoru, ale vytápění, chytře řešená kuchyňská linka, dispozice a často i poměrně slušná podlahová plocha dělají z bytu 1+kk v Praze překvapivě komfortní možnost bydlení.

Malé byty v Praze

Byty 1+kk v Praze – nízká cena i náklady

Kromě nízké pořizovací ceny (byty 1+kk v Praze jsou opravdu levné) vás v nových bytech čekají i velmi nízké náklady na energie i služby a prakticky nulová údržba. Není divu, že se byty 1+kk v Praze staly vyhledávanou volbou singles, tedy mladých a relativně dobře placených lidí, kteří s nikým nežijí ve společné domácnosti. Pro ty je byt 1+kk v Praze ideální – mohou si jej dovolit i blíže centru, takže neztratí moc času dojížděním a jsou v centru dění, a zároveň jej nemusí příliš udržovat.

Byty 1+kk Praha – kde hledat?

Malé a levné byty v Praze najdete téměř ve všech lokalitách. Blíže centru se budou jejich ceny pravděpodobně pohybovat ve stejné úrovni, v jaké na kraji koupíte o jeden až dva pokoje větší byt. Pro ty, kteří žijí a pracují v centru to ale může být zanedbatelnou položkou.