Sny se plní na pražském Vackově, developer spustil další etapu výstavby

Užívat si život v Praze a neřešit každodenní dojíždění nebo hledání parkovacího místa na odstavných parkovištích či ve spleti ulic, kde převládají modré, fialové nebo oranžové zóny? Ne! Takhle žít nemusíte, stačí si splnit sen o bydlení v metropoli v rámci projektu Byty Na Vackově, kde se v současnosti nabízí celkem na dvě stovky bytových jednotek o dispozicích 1+kk až 5+kk. Který byt si vaše rodina vybere?

Horní Žižkov láká

Žižkov nepatřil v minulosti k nejpopulárnějším čtvrtím, spíše se jednalo o místo, kde se mohl leckdo takzvaně ztratit. Dnes je všechno jinak, za posledních třicet let se ze Žižkova stala prosperující čtvrť, která prošla bouřlivým rozvojem infrastruktury. Pozadu nezůstala ani bytová výstavba, která se rozmohla v oblasti horního okraje okolo ulice Na Vackově. To je také důvod, proč se hornímu Žižkovu přezdívá Vackov. Právě zde se otevírá další kapitola výstavby Bytů na Vackově pod patronátem stavební společnosti Metrostav Development.


Moderní bydlení ve velkoměstě

Nové byty na Praze 3 jsou umístěny do čtyřech moderních bytových domů, přičemž na výběr jsou garsonky, dvoupokojové až pětipokojové byty, ke kterým přináleží balkon nebo terasa v posledním podlaží, případně předzahrádka v přízemí. Součástí vybraných bytů je sklepní kóje nebo komora, dokoupit lze garážové stání za cenu od 400 tisíc korun dle velikosti. Auto ale není v této lokalitě vůbec třeba, protože je perfektně dostupná veřejnou městskou dopravou, což ocení hlavně rodiny s dětmi a senioři. Jen pár kroků na zastávku tramvaje nebo autobusu a během několika málo minut na stanici metra patří mezi benefity tohoto projektu.

Kvalitní výbava v ceně

Nabídnout kvalitní moderní bydlení na pražském Žižkově byla vize, za kterou stáli architekti ze studia KAAMA, kteří vhodně navázali na předešlé etapy. Nynější domy jsou podél ulic Olgy Havlové a Malešická, které se vinou nedaleko parku Židovské pece, který je jako stvořený pro aktivní trávení volného času. A nejen to, byty mají perfektní vnitřní uspořádání, kde je možné využít každý centimetr, bonusem je kvalitní vybavení v základu. Mezi standardy jsou vinylové podlahy v obytných místnostech, velkoformátové obklady a dlažba v koupelně nebo interiérové a vstupní dveře od české značky.