Poslední dva byty, unikátní rezidenční projekt Malešický háj je téměř vyprodaný

Bydlet v metropoli a mít veškeré příležitosti na dosah? To je sen, který se může snadno splnit, protože život ve velkoměstě může být i se zelení v zádech. Symbióza velkoměsta a přírody je vtělená do rezidenčního projektu Malešický háj. Luxusní a nadstandardní rezidence, která vzniká pod taktovkou společnosti Metrostav Development, je určená pro nejnáročnější klientelu, která netouží dojíždět hodiny ze satelitů ve středních Čechách. Poslední dva volné byty jsou důkazem, že se jedná o velmi lukrativní možnost investice.

Poslední dvě volné jednotky

Malešice jsou bezesporu jedna z nejzajímavějších čtvrtí v rámci metropole, protože na původní zástavbu a rodinné domy navazují nové bytovky, v okolí je navíc Malešický park a Malešický háj slibující procházky a relax v zeleni. A co víc, pražská desátá čtvrť je dobře dostupná z centra metropole a spojuje ji s ostatními částmi města hustá síť městské dopravy. Koupě bytu v Malešicích je proto nadmíru zajímavá, zbývají už pouze dvě volné jednotky s dispozicemi 1+kk a 3+kk, přičemž obě jsou s balkonem.

Bydlet hned? Ano!

U novostaveb bývá častým problémem několikaměsíční nebo dokonce několikaletá prodleva mezi podpisem smlouvy a vlastním stěhováním, protože byty se prodávají už v době, kdy ještě domy nestojí. To ale není případ tohoto rezidenčního projektu, který se právě dokončuje včetně vnitřního vybavení a předání bytů je naplánované na první polovinu roku 2023. A jaká je cena nového bytu v Malešicích? Poptat nový byt je možné přímo na webových stránkách projektu, kde jsou uvedené veškeré informace.

S garáží i sklepní kójí

V podzemních podlažích se nacházejí garáže, kde si lze zakoupit stání pro auto, ale také sklepní kóje, které přináleží k bytům a hodí se pro uložení sezónních věcí a sportovního vybavení. Pozadu není ani výbava bytů, která se řadí mezi vysoce nadstandardní. Už v základu jsou okna s trojsky a s předokenními žaluziemi, v obytných místnostech jsou na výběr dřevěné dýhované podlahy nebo obklady a dlažba od značky SINTESI v koupelně. Zárukou kvality je keramika Villeroy & Boch. Vše korunují interiérové a vstupní dveře značky Lignis.