Příčiny a léčba poruch erekce

Erektilní dysfunkce je běžný problém, který může způsobovat rozpaky a frustraci, zejména pokud jde o sexuální aktivitu. Pokud se však u vás objeví erektilní dysfunkce, je k dispozici mnoho různých možností léčby.

Poruchy erekce a jejich léčba

Ačkoli erektilní dysfunkce může být způsobena různými zdravotními potížemi, nejčastější příčinou je psychicka. Dysfunkce může být také vedlejším účinkem některých léků nebo zneužívání alkoholu. Lékařské vyšetření pomůže určit příčinu vaší erektilní dysfunkce a pomůže lékaři doporučit správnou léčbu pro váš konkrétní případ.

Pro léčbu poruch erekce je k dispozici několik různých způsobů, včetně léků na předpis, přírodních prostředků a změn životního stylu, jako je zanechání kouření nebo snížení hmotnosti. Nejlepší možnost léčby bude záviset na individuálních potřebách pacienta a také na jeho anamnéze a aktuálně užívaných lécích.

Poruchy erekce a jejich léčba

Erektilní dysfunkce je stav, kdy má muž problémy s dosažením nebo udržením erekce. Někdy se jí říká impotence. Problém se může vyskytnout v každém věku, ale nejčastěji se vyskytuje u starších mužů.


Pokud trpíte poruchami erekce, existují tři hlavní příčiny:

1. Fyzické problémy, které ovlivňují průtok krve do vašeho penisu.

2. Psychologické faktory, jako je stres nebo úzkost

3. Kombinace fyzických i psychologických faktorů


Pro zlepšení erekce doporučujeme volně prodejné doplňky stravy na podporu erekce s výtažky z bylin, které nabízí například e-shop s erotickými potřebami Erosstar.cz